Co podarować mamie, tacie, babci i dziadkowi w dniu ich święta?

W tym wypadku liczyć będą się tzw. prezenty personalizowane, czyli z osobistą dedykacją i dokładnie wyjątkowego pomysłu. Jednym z takich są zdjęcia na płótnie , do których można dołączyć tekst, życzenia czy podziękowania. Takie podarunki to oczywiście najlepszy z pomysłów na prezent dla mamy, taty, babci, dziadka, ale nie tylko.

Fotoobrazy – moc możliwości do wyboru

W ramach zdjęć drukowanych na różnorodnych podłożach mamy spore możliwości fotomantażu, ponieważ na stronach internetowych usługodawców tej branży znajdują się specjalne aplikacje, które służą właśnie w tym celu. Oprócz filtrów, których możemy użyć, mamy tu możliwość stworzenia kolażu z kilku zdjęć, wyboru formatu oraz rodzaju podłoża. Fotoobraz  możemy zlecić do wydruku na płótnie, specjalnej płycie, papierze pod szkło czy plexi.

Fotokalendarze – kolejna propozycja na prezent

Jeśli najbliższym naszemu sercu osobom chcemy zrobić wyjątkową pamiątkę o sentymentalnym znaczeniu, zdjęcia wydają się być w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. Możemy zdecydować się na fotokalendarz , ponieważ ten stanowi znakomite pole do popisu, jeśli chodzi o umieszczenie własnych fotografii. Kalendarz jest nie tylko pięknym i sentymentalnym upominkiem, ale też praktycznym podarunkiem, który przydaje się każdemu. Do wyboru mamy kalendarze ścienne w formacie A4 i A3, kuchenne oraz biurkowe. Jeśli chcemy umieścić więcej zdjęć, warto zdecydować się na rodzaj z dwunastoma planszami.

2 thoughts on “Co podarować mamie, tacie, babci i dziadkowi w dniu ich święta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *