Fotokalendarze – praktyczne dekoracje również do pracy

Kalendarz to jak wiadomo praktyczny przedmiot, który jest zarazem dzięki fotografiom doskonałą dekoracją ściany czy biurka. Obecne możliwości technologiczne pozwalają nam na to, aby wykonać własny kalendarz  ze osobistymi zdjęciami, którymi mogą być zdjęcia osób bliskich, dzieci, krajobrazów itp. Sprawdźmy, na co możemy zdecydować się, jeśli pragniemy zaprojektować osobisty kalendarz z fotografiami.

Fotokalendarz na ścianę

W tym wypadku możemy wybrać kalendarz w formacie A4 lub A3. Te posiadają również okienko, a więc bardzo praktyczny dodatek, dzięki któremu jesteśmy zawsze pewni dzisiejszej daty. Kalendarze tego rodzaju to idealny wybór do kuchni lub holu.

Praktyczny kalendarz na biurko

Kalendarz biurkowy to doskonały sposób na organizację pracy i zadań domowych. Przyda się więc zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Decydując się na rodzaj z dwunastoma planszami, mamy zdecydowanie dużo możliwości umieszczenia osobistych zdjęć. Mogą być to fotografie przedstawiające krajobrazy, fotografie osób bliskich, zdjęcia dzieci czy też domowych zwierząt. Możemy pójść o krok dalej i stworzyć kolaż z kilku zdjęć.

Fotokalendarze  na prezent

To prawda, że własny kalendarz to bardzo dobry pomysł na prezent. Możemy pokusić się o taki w ramach święta dziadków, które wypada na początku każdego roku, ale też w ramach każdego jednego święta naszych bliskich czy znajomych. To produkt relatywnie niedrogi, dlatego nie trzeba mieć powodów do obaw, że jego zamówienie nadszarpnie mocno nasz budżet.

2 myśli “Fotokalendarze – praktyczne dekoracje również do pracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *