Galeria ścienna – fotoobrazy

W każdym jednym mieszkaniu powinno znaleźć się miejsce na obrazy. Te stanowią zawsze oryginalne uzupełnienie aranżacji bez różnicy w jakim jest ona stylu. Możemy zdecydować się nie tylko na kupne obrazy w ramach, reprodukcje, grafiki itp., ale na własne zdjęcia na płótnie . W tym celu wystarczy znaleźć odpowiedniego i rzetelnego usługodawcę świadczącego usługi drukowania zdjęć na różnych podłożach.

Oryginalne ekspozycje na ścianie w salonie

Jeśli chodzi o fotoobrazy , to na ścianie w salonie nie musimy ograniczać się do jednego obrazu. To produkty relatywnie tanie, dlatego można pozwolić sobie w ich ramach na przykład na większą galerię ścienną. Możemy wydrukować zdjęcia dzieci, krajobrazów, stworzyć kolaż z kilku zdjęć, skomponować stale modne tryptyki. Na tej płaszczyźnie nie mamy żadnych ograniczeń. Nawet w minimalistycznym pomieszczeniu na ścianie warto wyeksponować oryginalną własnoręcznie wykonaną fotografię.

Różne podłoża do druku

Usługodawcy zajmujący się drukowaniem zdjęć, wykorzystują różnorodne podłoża. Najczęściej wybierane to oczywiście płótno, a dokładnie artcanvas lub ecocanvas. Niemniej jednak oprawa fotoobrazów może mieć w tym wypadku naprawdę różnorodny wygląd. Fotoobraz może znaleźć się pod szkłem, plexi lub może być wydrukowany na lekkiej bądź grubej płycie z zawieszką. Fotoobraz może być również małym obrazkiem do postawienia na biurku czy komodzie. To niewątpliwie szczególnie dobry przykład prezentu okolicznościowego z dedykacją na przykład na Dzień Babci.

2 thoughts on “Galeria ścienna – fotoobrazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *