Oryginalne podziękowania ślubne

W ramach podziękowań ślubnych nowożeńcy zastanawiają się nad ich formą, ponieważ warto, aby były one zupełnie oryginalne. Na rynku nie brakuje upominków, a dokładnie presonalizowanych podarunków, które zasługują na szczególną uwagę. Jednym z takich są zdjęcia na płótnie (), do których można dołączyć osobistą dedykację. To rzeczywiście jeden z bardzo atrakcyjnych pomysłów o sentymentalnym znaczeniu.

Dla kogo fotoobraz jako podziękowania ślubne?

Fotoobrazy są znakomitym prezentem dla rodziców, ale też dziadków, chrzestnych i świadków. Należą do profesjonalnych podarunków, których młoda para nie powstydzi się podarować osobom z najbliższego grona.

Jakie zdjęcia wybrać w ramach podziękowań na weselu?

Z całą pewnością powinny być to fotografie z okresu dzieciństwa, jak również zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Fotografie tego rodzaju z całą pewnością wzruszą do łez osoby obdarowane. Możemy pójść o krok dalej i zdecydować się na kolaż z kilku zdjęć. Taki projekt będzie miał jeszcze bardziej osobisty charakter.

Dedykacja na fotoobrazie

Jeśli przyjrzymy się propozycjom szablonów do wykonania fotoobrazu, zauważymy, że mamy tu naprawdę spory wybór. Nie zapominajmy jednak o tym, że na zdjęciu na płótnie (, które ma stanowić podziękowanie weselne koniecznie musi znaleźć się dedykacja. Taką warto przygotować osobiście, aby zapewnić podarunkowi wyjątkowy charakter. Fotoobraz na płótnie jest oryginalną propozycją na podziękowania ślubne, która bardzo dobrze sprawdza się, ponieważ każda z nich jest zupełnie inna.

2 thoughts on “Oryginalne podziękowania ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *